A A A

TravelMapa, nowe oprogramowanie do nawigacji

26 lutego 2009, 14:52
Podczas tegorocznych targów CeBIT 2009 polska firma IMAGIS S.A. zaprezentuje nowe oprogramowanie do nawigacji GPS o nazwie TravelMapa, które zamierza wprowadzić na światowy rynek.
TravelMapa, nowe oprogramowanie do nawigacji

Warszawska firma IMAGIS S.A, producent nawigacji GPS oraz map cyfrowych Polski, już po raz czwarty będzie obecna na teleinformatycznych targach CeBIT w Hanowerze. Na własnym stoisku H 27, w hali numer 15 poświęconej nawigacji, firma będzie prezentowała swoje najnowsze oprogramowanie do nawigacji GPS o nazwie TravelMapa. Jest przeznaczone do urządzeń typu PND, Pocket PC oraz smartfonów. Wyróżnia je wyjątkowo szybkie działanie oraz otwartość na integrację z dowolnymi mapami cyfrowymi.

– TravelMapa to nasz nowy eksportowy produkt, z którym zamierzamy zaistnieć na globalnym rynku – mówi Anna Trzeskowska, dyrektor zarządzający w IMAGIS S.A. – Dlatego nasze hasło przewodnie opisujące nowy produkt brzmi "Global Navigation Software”.

TravelMapa oprócz nowinek technologicznych, takich jak fotorealistyczne trójwymiarowe bryły wybranych obiektów czy trójwymiarowy model terenu, wprowadza także możliwość ingerowania użytkownika w wygląd samej aplikacji, czego wymagają zaawansowani użytkownicy.

TravelMapa to oprogramowanie, które sprzedawane będzie w formie OEM w modelu B2B. Na rynku polskim sprzedaż rozpocznie się już wkrótce. Równolegle firma planuje rozpoczęcie sprzedaży produktu w krajach Europy i Rosji, na rynkach Ameryki Południowej, w krajach Bliskiego Wschodu, a nawet w tak egzotycznych krajach, jak Nowa Zelandia czy Nauru.

Wszystkich zainteresowanych nowym produktem, jego wyglądem i działaniem, producent zaprasza do serwisu internetowego www.TravelMapa.com

Źródło: Informacja prasowa


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto