A A A

Tresher Ultimate od Razer – zestaw słuchawkowego dla graczy

14 czerwca 2017, 10:00
Razer poinformował o premierze bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Razer Thresher Ultimate w wersjach dedykowanym konsolom Xbox One oraz Playstation 4. Oba modele będą współpracować także z komputerami PC.
Tresher Ultimate od Razer – zestaw słuchawkowego dla graczy

Razer Thresher Ultimate oferuje dźwięk przestrzenny Dolby 7.1 Surround, dzięki czemu zapewnia najbardziej wciągające efekty audio, jakie można uzyskać na konsoli do gier. Zestaw słuchawkowy pozwoli na uzyskanie na konsolach najszerszego pasma dźwięku - od najwyższych tonów po te najniższe z najniższych.

Duże przetworniki o średnicy 50 mm bezpośrednio przesyłają sygnał audio do każdego z nauszników pokrytych sztuczną skórą i wyłożonych pianką, dopasowującą się do kształtu głowy, aby zapewnić niespotykany wcześniej standard wygody, jakości dźwięku i wygłuszenia. Dostępne będą także wkładki do nauszników wypełnione żelem schładzającym, zaprojektowane tak, aby zagwarantować komfort użytkowania nawet przy długiej wielogodzinnej rozgrywce.

Razer Thresher Ultimate to także najbardziej niezawodny zestaw słuchawkowy dla konsol, z zasięgiem łączności bezprzewodowej do 12 metrów od źródła sygnału.

Słuchawki zostały wyposażone w wysuwany mikrofon cyfrowy, umożliwiający komunikację głosową bez najmniejszych zakłóceń, dzięki specjalnej jednokierunkowej konstrukcji. W headset wbudowano przyciski pozwalające na regulację głośności mikrofonu, balansu pomiędzy dźwiękiem gry a czatem głosowym (wersja Playstation 4) oraz regulację głównej głośności (wersja Xbox One). Dzięki temu gracz otrzymuje szybki dostęp to każdego z najważniejszych ustawień audio.

Razer Thresher Ultimate należy do grupy licencjonowanych akcesoriów dla urządzeń z rodziny Xbox One i jest kompatybilny z Xbox One, Xbox One S oraz Xbox One X. Zamówienia zarówno na wersję Xbox, jak i Playstation 4 będą realizowane od czerwca.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto