A A A

Trust Moda - uniwersalna ładowarka USB-C

12 stycznia 2017, 13:40
Trust International B.V., producent akcesoriów do urządzeń elektronicznych, przedstawił pierwszą na rynku europejskim, w pełni uniwersalną ładowarkę USB-C – Trust Moda. Holenderski producent oferuje zasilanie zarówno do laptopów, jak i do telefonów czy tabletów.
Trust Moda - uniwersalna ładowarka USB-C

Trust Moda o mocy 60W to uniwersalny produkt, wykorzystujący technologię USB-C. Pozwala ładować zarówno laptop, telefon, jak i tablet. Zasilacz sam automatycznie dobiera odpowiednie napięcie i moc, uzupełniając baterię urządzenia bardzo szybko bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Moda pracuje na napięciu od 100V do 240V, co sprawia, że użytkownicy mogą z niej korzystać niezależnie od tego, na jakim kontynencie się znajdują. Produkt Trust chroni przed przeciążeniami i przepięciami sieci elektrycznej, co pozwala na bezstresowe korzystanie z każdego źródła prądu. Ładowarka jest łatwa w obsłudze i użytkowaniu, dzięki symetrycznej, odwracalnej wtyczce.

Trust Moda USB-C jest kompaktowym urządzeniem o 23 milimetrów i długości oraz wysokości 123 na 56 milimetrów. Niewielkie rozmiary i waga 240 gram pozwalają na jego swobodne przenoszenie w torebce, plecaku czy nawet większej kieszeni. Kabel o długości 210 centymetrów pozwala na swobodę ruchu - użytkownik nie musi siedzieć bezpośrednio przy źródle prądu.

O USB-C

USB-C to najnowszy standard podłączania peryferii do komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych. USB-C wspiera tryb USB 3.1 o przepustowości 10 Gbps, czyli aż dwukrotnie więcej niż w przypadku USB 3.0. Tryb Alternatywny pozwala na wykorzystywanie specjalnych adapterów podłączanych do USB-C, dzięki czemu do wszystkich urządzeń wystarczy tylko jedna przejściówka. Kolejną wspieraną technologią jest USB Power Delivery, dzięki której można uzyskać moc wyjściową nawet na poziomie do 100 Wat.


PC Format / Informacja prasowa
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto