A A A

Tryb ciemny w smartfonach Xiaomi

19 lutego 2019, 12:00
Po wielu miesiącach testów, ciemny motyw w MIUI 10 zadebiutował w wersji beta.
Tryb ciemny w smartfonach Xiaomi

Użytkownicy w przeszłości mogli skorzystać z ciemnych motywów na smartfonach Xiaomi, jednak wymagały one specjalnych motywów tworzonych przez niezależnych programistów. Tym razem chiński producent chciałby udostępnić natywną możliwość zmiany wyglądu całego oprogramowania na swoich smartfonach.

Nowy schemat kolorystyczny będzie dostępny w aplikacjach systemowych, powiadomieniach oraz suwakach odpowiadających za głośność. Nie wiadomo, jak na to wszystko zareagują aplikacje firm trzecich, jednak póki co Xiaomi chce udostępnić tryb ciemny tylko i wyłącznie w obrębie swojej autorskiej nakładki.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać aż nowość trafi do wersji stabilnej  MIUI.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Efektowna obudowa na pilota
17 czerwca 2019
Wydajne podzespoły wymagają porządnej oprawy. Genesis Irid 400 RGB to nowy model obudowy, który może przypaść do gustu miłośnikom...


Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto