A A A

Trzecia odsłona Nokia Maps

3 grudnia 2008, 10:37
Nokia przygotowała kolejną wersję aplikacji Nokia Maps do urządzeń mobilnych, z najnowszymi mapami do nawigacji i możliwością dostępu do usługi za pośrednictwem serwisu Maps on Ovi.
Trzecia odsłona Nokia Maps

Nokia Maps 3.0 pozwoli na zaplanowanie podróży w domu, dzięki czemu użytkownicy zaoszczędzą czas i otrzymają szybki dostęp do wcześniej przygotowanych tras. Najnowsza wersja ma odświeżony interfejs i szereg nowych funkcji, wśród których warto wymienić zdjęcia satelitarne wysokiej rozdzielczości, trójwymiarowe punkty orientacyjne z 216 miast oraz mapy topograficzne. Dzięki połączeniu aplikacji ze stroną Maps on Ovi możliwe będzie udostępnianie swoich tras przyjaciołom lub rodzinie. Nowością są również informacje o fotoradarach i miejscach bezpiecznego postoju.

Trzecia wersja Nokia Maps (jeszcze w wersji beta) dostępna jest do pobrania ze strony www.nokia.com/betalabs, a wersja online wkrótce pojawi się pod adresem www.maps.ovi.com.

Źródło: Nokia


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto