A A A

Trzy miliony egzemplarzy dookoła świata

23 czerwca 2010, 14:50
Trzy miliony egzemplarzy dookoła świata

Apple ogłosiło dzisiaj, że w ciągu zaledwie 80 dni od premiery sprzedano 3 miliony egzemplarzy iPada.

„Ludzie kochają iPada za to, że staje się częścią ich codziennego życia” – powiedział Steve Jobs. „Ciężko pracujemy nad tym, aby stworzyć możliwość posiadania tego urządzenia wszystkim ludziom na ziemi” – dodał.

Do tej pory programiści stworzyli ponad 11 tysięcy aplikacji dedykowanych iPadowi – wykorzystujących jego wielodotykowy, ogromny ekran i wysokiej jakości grafikę. Urządzenie jest w stanie dodatkowo obsłużyć niemal wszystkie 225 tysięcy programów napisanych dla iPoda.

Standardowo tablet ten pozwala użytkownikom na wygodne przeglądanie internetu, czytanie i wysyłanie wiadomości e-mail, współdzielenie zdjęć, oglądanie materiałów wideo w technologii HD, słuchanie muzyki oraz czytanie książek elektronicznych. Możliwości tego urządzenia zdają się być niemal nieograniczone, z czym muszą zgadzać się użytkownicy, których zainteresowanie iPadem wzrasta z dnia na dzień.

Nie sprawdziły się zatem czarne scenariusze snute przez przeciwników Apple – iPad, mimo sporych rozmiarów i wysokiej ceny, szturmem podbija świat.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto