A A A

Trzy nowe komputery stacjonarne od Lenovo

19 września 2011, 08:50
Trzy nowe komputery stacjonarne od Lenovo

Firma Lenovo zapowiedziała dzisiaj wprowadzenie trzech nowych komputerów stacjonarnych.

Komputery : ThinkCentre Edge 71, ThinkCentre Edge 71z all-in-one (AIO) oraz wysokiej klasy model ThinkCentre Edge 91 zostały opracowane specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Urządzenia zostały wyposażone w procesory do poziomu Intel Core i5 w komputerze AIO i do poziomu Core i7 Quad Core w modelach ThinkCentre Edge 71 i 91. Do wyboru są także zaawansowane karty graficzne - ATI Radeon lub Nvidia. Dodatkowo komputery oferują różne funkcje ułatwiające pracę jak odtwarzacz DVD i opcjonalną nagrywarkę w ThinkCentre Edge 91, wiele gniazd USB, czytnik wielu kart pamięci, zabezpieczenia w postaci wyłączenia gniazd USB oraz ochronę hasłem BIOS i dysku twardego.

Wszystkie modele są wyposażone w narzędzia z pakietu ThinkVantage Technologies firmy Lenovo, takie jak Rescue and Recovery, Power Manager i System Update do łatwego przywracania działania, zarządzania i aktualizacji komputerów. Jeżeli małe i średnie firmy będą potrzebować fachowej pomocy, mogą skorzystać z programu Lenovo ThinkPlus Priority Support, oferującego różne usługi: od ochrony przed uszkodzeniami i wypadkami po pomoc techniczną i tworzenie kopii zapasowych online.

Użytkownicy będą mogli poznać wszystkie nowe modele komputerów ThinkCentre Edge oraz inne produkty Lenovo w specjalnie przygotowanej ciężarówce Lenovo DO, która odwiedza 17 miejscowości w Europie w ramach trasy „Lenovo DO Tour”. Oprócz zapoznania się z produktami Lenovo, odwiedzający będą mogli porozmawiać ze specjalistami z firmy, korzystać z gier lub uczestniczyć w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a miejscowi muzycy i inni wykonawcy zapewnią rozrywkę dla całej rodziny.

ThinkCentre Edge 71, 91 i ThinkCentre Edge 71z all-in-one będą dostępne w Polsce drugiej połowy listopada.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto