A A A

Tuner micro Cabletech do odbioru DVB-T

21 listopada 2011, 09:27
Tuner micro Cabletech do odbioru DVB-T

Oferta marki Cabletech poszerzyła się o tuner micro URZ0085, który umożliwia oglądanie programów naziemnej telewizji cyfrowej zarówno w domu, jak też w podróży.

Tuner micro Cabletech URZ0085 to niewielkich rozmiarów urządzenie, oparte na procesorze IT9135, przeznaczone do odbioru kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w komputerze, w standardzie 1080i HDTV.

Jak zapewnia producent, tuner charakteryzuje się dużą czułością na sygnał, a także posiada wiele rozbudowanych funkcji m.in. napisów, teletekstu (VBI), zatrzymania kanału transmitowanego na żywo (Time Shift), obsługi w czasie rzeczywistym nagrywania i odtwarzania w jakości DVD. Dodatkowo tuner micro Cabletech URZ0085 umożliwia dostosowanie jasności, kontrastu, nasycenia i ostrości obrazu, a także posiada funkcję przechwytywania obrazu w formacie BMP. Urządzenie odtwarza dźwięk w standardzie Dolby Digital oraz obsługuje format DVD, VCD, MPEG i MP3.

Do zestawu dołączona została przenośna antena z przejściówką, umożliwiająca podłączenie do anteny o większej czułości, a także pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 80 zł. Więcej informacji na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto