A A A

Turniej CS:GO ponownie w Katowicach

26 stycznia 2015, 12:00
Podczas światowego finału Intel Extreme Masters odbędzie się długo oczekiwany turniej ESL One CS:GO Katowice 2015. Pula nagród ponownie sięgnie 250 000 dolarów.
Turniej CS:GO ponownie w Katowicach

Zeszłoroczna edycja pobiła wszystkie istniejące rekordy dotyczące gry Counter-Strike: Global Offensive. Największa oglądalność, największa publiczność, największa pula nagród, najwięcej aktywnych graczy. Jest to niewątpliwa zasługa polskich kibiców, którzy w wspaniały sposób dopingowali swoich idoli.

W tym roku możemy spodziewać się jeszcze więcej emocji. Turniej będzie rozgrywany zarówno w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o powierzchni aż 8 000m2, oraz w katowickim Spodku, gdzie odbędą się finały. Rozgrywki będzie mogło obejrzeć ponad 10 000 osób.

Szesnaście zespołów powalczy o 250 000 dolarów między 12 a 15 marca. Osiem drużyn otrzyma bezpośrednie zaproszenie za osiągnięcie TOP8 podczas DH Winter 2014. Te trafią do grona "legend". W koszyku "pretendentów" także znajdzie się osiem formacji, które powalczą o sloty na ESL One Katowice 2015 w internetowych oraz lanowych kwalifikacjach, które 14 - 15 lutego zakończą się w Katowicach. W gronie finalistów na pewno zobaczymy zespół Virtus.PRO, który wygrał ubiegłoroczną edycję. Warto pamiętać ,iż w tym zespole występuje pięciu Polaków.

Równolegle do turnieju ESL One CS:GO Katowice 2015 będzie rozgrywany światowy finał Intel Extreme Masters, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy z całego świata. Oficjalnymi grami tego turnieju są League of Legends oraz StarCraft II. Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz turniejów dla publiczności z cennymi nagrodami. Całość wydarzenia będzie transmitowane za pośrednictwem ESL.TV w technologii HD.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto