A A A

Twisto dołączy do metod płatności w ING

21 lutego 2020, 07:35
Nowości na platformie internetowej ING Moje Usługi pozytywnie zaskakują.
Twisto dołączy do metod płatności w ING

Jakiś czas temu wspominaliśmy o przygotowywanych zmianach w bankowości internetowej ING. Serwis Moje Usługi jest już gotowy i ulepszony o nowe opcje, a korzystanie z niego pozwala na wygodne kontrolowanie opłacanych rachunków i prowadzenie małej domowej księgowości, wzbogaca też możliwości płatnicze o nową metodę: Twisto.

Do zwykłych kart i BLIK-a dołącza płatność odroczona o 21 dni, którą twórcy serwisu nazwali Twisto. Ma ona być wsparciem w przypadku konieczności przesunięcia opłaty rachunków – pozbawia nas problemu wyboru, które płatności są ważniejsze, a także zmartwienia o odsetki karne. Jeśli pieniądze zostaną zwrócone do Twisto w ciągu 21 dni, nie poniesiemy żadnych kosztów oprócz standardowej opłaty za wykonanie transakcji, która wyniesie maksymalnie 89 groszy.

Poza tym w sekcji Moje Usługi ING będziemy mogli ustawić przypomnienia o zalegających płatnościach i sprawdzić statystyki domowego budżetu. ING reklamuje Moje Usługi jako serwis, który ułatwi życie pod kątem zarządzania finansami i pozwoli kontrolować opłaty poprzez czytelne wyświetlanie ich w jednym miejscu.

fot. ING


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Ebakowska
22 lutego 2020, 16:08
Fajna aplikacja, jak bank tylko bez wszystkich opłat i biurokracji. Do tego dają bonus za założenie konta po wpisaniu kodu TWI$TO. Polecam :)  
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto