A A A

Twitter testuje nową funkcję

12 maja 2020, 10:30
Licznik udostępnień tweetów będzie rozbudowany o kolejne możliwości.
Twitter testuje nową funkcję

Udostępnienia pod kontrolą

Do tej pory użytkownicy mogli sprawdzić, ile razy ich wpis został udostępniony. W ramach testów serwis wprowadził zupełnie nowy licznik, dzięki któremu nie tylko zobaczymy liczbę retweetów, ale też dowiemy się, ile razy inni użytkownicy zareagowali na takie udostępnienie. Licznik znajdzie się w tym samym wierszu co dotychczasowy, czyli pod postem.

 

Na tym nie koniec nowości

Twitter testuje także specjalną stronę z retweetami dla urządzeń z Androidem. Będzie ona zawierała listę wszystkich udostępnień naszych wpisów, z podziałem na te z komentarzem i te bez. Dzięki temu można sprawdzić reakcje innych użytkowników i nawiązać relacje z interesującymi nas osobami.

 

Wsparcie dla iOS-a

Twitter cały czas testuje nowe funkcje, jednak nie wiadomo jeszcze, które z nich będą ogólnodostępne. Kilka dni temu dział Wsparcie Techniczne platformy ujawnił również, że testuje nowe powiadomienia dla systemu iOS. W przypadku gdy nasz komentarz jest napisany z użyciem niewłaściwego języka, powiadomienia te dają możliwość zmiany wpisu przed jego opublikowaniem.

fot. Free-Photos – Pixabay


Dominika Gorgosz
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto