A A A

Twitter.com jak nowy

16 lipca 2019, 15:40
Projektanci Twittera odświeżyli interfejs serwisu w wersji na komputery stacjonarne.
Twitter.com jak nowy

Użytkownicy desktopowej, uruchamianej w przeglądarce WWW wersji Twittera, mają do dyspozycji nowy interfejs.

Wprowadzając zmiany w serwisie, kierowano się zgłaszanymi przez członków sieci uwagami i sugestiami. Było ich, jak twierdzą administratorzy, kilkaset tysięcy – dotyczyły one głównie możliwości personalizacji strony Twitter.com.

Wśród nowości należy wymienić zakładki (Bookmarks), listy (Lists) i sekcję odkrywania trendów (Explore) po lewej stronie okna. Bardziej czytelny i rozbudowany stał się panel wiadomości. Dotyczy to również przeglądania oraz prowadzenia prywatnej korespondencji.

W sekcji konfiguracji wyświetlania można wybierać między dwoma wersjami trybu ciemnego: z podświetleniem lub bez. Elementy nawigacyjne także da się dostosować do własnych upodobań, zmieniając ich kolor. Poza tym prostsze stało się przełączanie między różnymi kontami użytkownika w serwisie.

Projektanci platformy twierdzą, że całą stronę przebudowano od zera, dzięki czemu użytkownik nie będzie widział różnicy między serwisem oglądanym na urządzeniach stacjonarnych i przenośnych.

fot. Twitter


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto