A A A

Tydzień z gwiazdami w Fotka.pl

5 stycznia 2009, 12:37
Twórcy serwisu Fotka.pl przygotowali noworoczny prezent dla użytkowników serwisu społecznościowego. W ramach akcji pod nazwą "Tydzień z Gwiazdami", trwającej od 5 do 11 stycznia, internauci otrzymają status gwiazdy za darmo, dzięki czemu przez cały tydzień będą mogli korzystać ze wszystkich płatnych funkcji portalu i cieszyć się brakiem reklam.
Tydzień z gwiazdami w Fotka.pl

Tygodniowa akcja bez reklam zakończy się 11 stycznia aktywnym wsparciem finału jednej z największych polskich kampanii charytatywnych. Pomoc opierać się będzie przede wszystkim na wypracowanych mechanizmach społecznościowych z pominięciem typowych formatów reklamowych. Wykorzystane zostaną m.in. tzw. Klany, czyli rozprzestrzeniające się "wirusowo" wśród społeczności sekcje tematyczne, składające się z kanału z nieograniczoną powierzchnią na przekaz marketingowy, bloga, forum oraz czatu.

– Nasza akcja ma kilka przyczyn. Po pierwsze i najważniejsze chcemy, aby użytkownicy Fotka.pl mogli w nowym roku przez kilka dni odpocząć od wszechobecnych reklam. Po drugie jest to eksperyment mający za zadanie sprawdzić, jak internauci postrzegają reklamy, jak zareagują na ich brak oraz czy możliwość uniknięcia reklam jest dla internautów istotną wartością – mówi Rafał Agnieszczak, zarządzający serwisem Fotka.pl.

W ramach "Tygodnia z Gwiazdami" użytkownicy serwisu społecznościowego Fotka.pl będą mogli cieszyć się brakiem reklam w całym serwisie, dawać i otrzymywać ocenę 11, podglądać osoby ukryte, ustawiać tło na profilu i dodawać muzykę oraz podglądać oceny innych przed zagłosowaniem.

Źródło: Fotka.pl, Media2.pl


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto