A A A

UPC chce, abyś sprawdził internet 500 Mb/s

10 kwietnia 2014, 11:50
UPC rozpoczyna testy internetu o prędkości 500 Mb/s - Fiber Power 500. Kto może skorzystać z tej oferty? Klienci z Krakowa, Łukowa, Łodzi, Pułtuska, Warszawy i Zakopanego.
UPC chce, abyś sprawdził internet 500 Mb/s

Oferta internetu UPC należy do najszybszych na rynku oraz jest najkorzystniejsza cenowo na tle konkurencji. Potwierdza to najnowszy raport Urzędu Komunikacji Elektronicznej: w przypadku dostępu o przepływności do 60 Mb/s oferta - UPC - ze średnim kosztem 61,25 zł jest o 40 proc. ma być tańsza niż oferta konkurenta, przy zobowiązaniu na 12 miesięcy. W kategorii powyżej 100 Mb/s usługi (z rachunkiem 81,25 zł za 250 Mb/s) UPC - według Regulatora - są najkorzystniejszą ofertą na rynku. Różnica cenowa do najdroższego konkurenta wynosi aż 78 proc. na korzyść UPC - wynika z informacji UKE.

Klienci UPC Polska doceniają szybkość internetu, jako jeden z najważniejszych wyznaczników jakości usług. Wskazują też na to wyniki najnowszej Diagnozy Społecznej 2013, w której czytamy, że jakość dostępu do sieci ma istotne znaczenie dla możliwości korzystania z tego medium. Z danych Diagnozy wynika, że im większą przepustowość łącza posiadają klienci, tym intensywniej i bardziej wszechstronnie korzystają z internetu. Potwierdzają to też dane o rosnącej liczbie użytkowników sieci wybierających coraz wyższe prędkości. Na koniec 2013 r. 75,4 proc. klientów UPC korzystało z dostępu o prędkości co najmniej 30 MB/s.

Na klientów UPC chętnych do testowania firma czeka do 22 kwietnia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie. Informacja o zakwalifikowaniu się do testów poprzedzona będzie sprawdzeniem warunków technicznych w danych lokalizacjach. Testerzy otrzymają na czas testu usługę Fiber Power 500 w cenie, jaką płacą aktualnie za usługę internetową. Najbardziej aktywni mają szansę zachować Fiber Power 500 do końca trwania ich umowy.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto