A A A

Ulepszona wersja darmowego snajpera aukcyjnego

23 lutego 2009, 12:35
Serwis Snipe24.pl przeszedł gruntowną modernizację, której efektem jest znaczne zwiększenie wydajności systemu. Zastosowanie technologii Django pozwoliło na poprawienie skalowalności i funkcjonalności serwisu.
Ulepszona wersja darmowego snajpera aukcyjnego

Witryna uruchomiona w 2006 roku bierze udział (w imieniu użytkowników) w licytacjach w serwisach Allegro i eBay. Zasada działania mechanizmu jest banalnie prosta – wystarczy podać snajperowi numer aukcji, maksymalną cenę, którą gotowi jesteśmy zapłacić za przedmiot, i dane naszego konta w serwisie aukcyjnym. Na tle konkurencji Snipe24.pl wyróżnia się prostotą i całkowitym brakiem opłat. Korzystanie z narzędzia nie wymaga instalowania na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania. Aby zlecić snajperowi wykonanie strzału, wystarczy zarejestrować się na stronie i ustawić na niej parametry interesującej nas aukcji.

Jak informują administratorzy, konieczność wprowadzenia zmian podyktowana była niesłabnącym zainteresowaniem ze strony rzeszy niemal 20 000 użytkowników serwisu. W najbliższym czasie nie przewiduje się wprowadzenia żadnych opłat za korzystanie z serwisu.

Snipe24.pl

Źródło: Snipe24.pl, informacja prasowa


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto