A A A

Ulepszone zestawy chłodzenia wodnego od NZXT

21 października 2016, 13:30
Firma NZXT przedstawia ulepszoną linię popularnych zestawów chłodzenia wodnego Kraken.
Ulepszone zestawy chłodzenia wodnego od NZXT

W skład nowej serii Kraken wchodzą 3 modele o różnej wielkości chłodnicy. X42 to blok chłodniczy 1x 140 mm. Chłodnica modelu X52 charakteryzuje się wielkością 2 x 120 mm, a X62 ma gabaryty 2 x 140 mm. Oprócz udoskonalenia pompki zarówno w kwestii akustycznej jak i wydajnościowej, w nowych zestawach Kraken ulepszono również węże. Umieszczono je w nylonowym oplocie, polepszając aspekt estetyczny, jak i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Nowymi chłodzeniami Kraken można sterować przy pomocy aplikacji CAM w wersji 3.2. Pozwala ona nie tylko na kontrolę obrotów wentylatorów oraz pompki, ale także na zarządzanie oświetleniem.

Logo NZXT oraz pierścień wokół pompki są dwiema osobnymi strefami, którym można przypisać różne kolory i tryby podświetlenia RGB. Oświetlenie pozwala między innymi na synchronizację z systemem NZXT HUE+ czy wentylatorami Aer RGB oraz posiada specjalny tryb dla gry „Counter Strike: Global Offensive".

Dopełnieniem nowych chłodzeń Kraken są wentylatory z serii Aer P (w przyszłości dostępne także oddzielnie). Aer P zostały stworzone dla zapewnienia jak najlepszej wydajności po zamontowaniu na chłodnicy albo radiatorze. Z tego względu przy projektowaniu ich łopatek położono nacisk na to, by generowały możliwie wysokie ciśnienie statyczne. Natomiast za ich cichą pracę oraz dużą żywotność odpowiada łożysko FDB.

Nie pominięto też kwestii wyglądu chłodnicy. Przewody Aer P umieszczono w oplocie, a w zestawie znajdują się estetyczne gumki tłumiące drgania. Istnieje możliwość dokupienia gumek w kolorze niebieskim, czerwonym albo białym.

NZXT Kraken:

X42 - 549 PLN

X52 - 629 PLN

X62 - 679 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto