A A A

Uncharted 4 - otwarta beta od 4 do 7 marca

4 marca 2016, 08:05
Premiera pełnej wersji Uncharted 4 odbędzie się 10 maja, natomiast już w ten weekend uruchomione zostaną otwarte testy trybu wieloosobowego. Wystarczy pobrać tryb wieloosobowy Uncharted 4 ze sklepu PlayStation Store i skorzystać z niego w trakcie trwania beta testów
Uncharted 4 - otwarta beta od 4 do 7 marca

Otwarty weekend trybu wieloosobowego Uncharted 4

Start: piątek 4 marca 2016 r., godzina 18:00
Zakończenie: poniedziałek 7 marca 2016 r., godzina 8:59

Więcej informacji o trybie wieloosobowym Uncharted 4 znajduje się w FAQ trybu wieloosobowego.

Opis gry:

Trzy lata po wydarzeniach znanych z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Nathan Drake nie kwapi się do powrotu do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy jego brat - Sam, nagle przypomina o sobie, prosząc Drake'a o uratowanie mu życia, a jednocześnie proponując przygodę, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. Uncharted 4: Kres Złodzieja zabiera graczy w podróż dookoła świata - porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu Avery'ego.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto