A A A

Unikalne obudowy dla fanów "Counter Strike"

3 listopada 2016, 14:30
Firma NZXT przedstawia wyciszoną obudowę H440 w limitowanej edycji Hyper Beast – z unikalną, grafiką na froncie i boku.
Unikalne obudowy dla fanów

Hiperbestia

Przykuwający uwagę wizerunek bestii powinien spodobać się szczególnie fanom „Counter Strike: Global Offensive". Hyper Beast jest jednym z unikalnych zestawów skórek do broni w tej grze.

Wiemy, jaką wagę gracze przywiązują do swojego ulubionego tytułu. Wiemy też, jak bardzo fani CS:GO lubią przyozdabiać swoje bronie skórkami, tym bardziej tymi rzadko występującymi. Postanowiliśmy więc nawiązać współpracę z grafikiem Brockiem Hoferem, aby stworzyć unikalną obudowę, która będzie mogła zdobić pokoje entuzjastów CS:GO - wyjśnia Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT.

Każda z obudów z edycji Hyper Beast otrzymuje indywidualny numer wygrawerowany na metalowej płytce. Ta wersja jest ściśle limitowana do 1337 sztuk na całym świecie.

Wydajne chłodzenie

Obudowa umożliwia zainstalowanie dwóch chłodnic 2 x 140 mm, lub 3 x 120 mm (na froncie oraz górze obudowy). Dzięki temu można zainstalować w niej własny system chłodzenia cieczą bądź nowe chłodzenie Kraken. Ponadto w zestawie znajduje się wentylator 140 mm (tył) oraz 3 jednostki 120 mm (przód). Zapewniają one solidną wentylację również w przypadku instalacji podzespołów z tradycyjnym chłodzeniem powietrznym. H440 Hyper Beast jest w stanie zmieścić chłodzenie procesora o wysokości do 180 mm.

Wnętrze bestii

Na bocznym panelu prócz grafiki znajduje się sporych rozmiarów okno. Eksponuje ono wnętrze całego komputera. Dla zapewnienia estetyki zasilacz jest ukryty za osłoną, która dla lepszego efektu wizualnego ma zamontowane podświetlane na niebiesko logo NZXT.

Sugerowana cena detaliczna NZXT H440 Hyper Beast wynosi 860 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto