A A A

Uniwersalna ładowarka od Cooler Master - USNA120W

21 września 2011, 08:19
Uniwersalna ładowarka od Cooler Master - USNA120W

Cooler Master zaprezentował uniwersalny zasilacz do laptopów - USNA 120W.

Z zasilaczem, bez najmniejszych problemów, może współpracować większość z dostępnych na rynku laptopów oraz urządzeń zasilanych z portu USB. Dodatkowo, wraz z USNA 120W, użytkownik otrzyma 10 odpowiednich przejściówek zgodnych z najpopularniejszymi standardami zasilania do laptopów. Ponadto najnowszy produkt Cooler Master oferuje również wysoką efektywność energetyczną, sięgającą 90% oraz zapewnia na wyjściu napięcie na poziomie 19V, co sprawia że jest to produkt zarówno proekologiczny jak i uniwersalny.

Za pomocą USNA 120W znacznie szybciej naładujemy baterie odtwarzacza mp3, smartfonu, nawigacji czy tabletu. Wszystko to za sprawą dwóch gniazd USB, które w porównaniu do PC, gwarantują od 30 do 50% szybszy proces ładowania baterii. Pierwszy z portów udostępnia na wyjściu prąd o natężeniu 1A, znacznie więcej niż porty USB w typowym komputerze PC. Do złącza tego najlepiej podłączyć niewielkie urządzenia takie jak odtwarzacze muzyczne, GPS czy telefony. Drugi z portów USB, w jaki wyposażony jest USNA 120W, zapewnia na wyjściu prąd o natężeniu aż 2A i zalecany jest do ładowania większych urządzeń np. tabletów. Dodatkowym plusem produktu Cooler Master są dwie diody LED, które informują o procesie ładowania lub jego zakończenia.

Uniwersalna ładowarka do laptopów USNA 120W będzie dostępna w sieci sprzedaży detalicznej w Polsce jeszcze w pierwszej połowie czwartego kwartału 2011. Więcej informacji na temat USNA 120W oraz innych produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto