A A A

Uniwersalna ładowarka od Cooler Master - USNA120W

21 września 2011, 08:19
Uniwersalna ładowarka od Cooler Master - USNA120W

Cooler Master zaprezentował uniwersalny zasilacz do laptopów - USNA 120W.

Z zasilaczem, bez najmniejszych problemów, może współpracować większość z dostępnych na rynku laptopów oraz urządzeń zasilanych z portu USB. Dodatkowo, wraz z USNA 120W, użytkownik otrzyma 10 odpowiednich przejściówek zgodnych z najpopularniejszymi standardami zasilania do laptopów. Ponadto najnowszy produkt Cooler Master oferuje również wysoką efektywność energetyczną, sięgającą 90% oraz zapewnia na wyjściu napięcie na poziomie 19V, co sprawia że jest to produkt zarówno proekologiczny jak i uniwersalny.

Za pomocą USNA 120W znacznie szybciej naładujemy baterie odtwarzacza mp3, smartfonu, nawigacji czy tabletu. Wszystko to za sprawą dwóch gniazd USB, które w porównaniu do PC, gwarantują od 30 do 50% szybszy proces ładowania baterii. Pierwszy z portów udostępnia na wyjściu prąd o natężeniu 1A, znacznie więcej niż porty USB w typowym komputerze PC. Do złącza tego najlepiej podłączyć niewielkie urządzenia takie jak odtwarzacze muzyczne, GPS czy telefony. Drugi z portów USB, w jaki wyposażony jest USNA 120W, zapewnia na wyjściu prąd o natężeniu aż 2A i zalecany jest do ładowania większych urządzeń np. tabletów. Dodatkowym plusem produktu Cooler Master są dwie diody LED, które informują o procesie ładowania lub jego zakończenia.

Uniwersalna ładowarka do laptopów USNA 120W będzie dostępna w sieci sprzedaży detalicznej w Polsce jeszcze w pierwszej połowie czwartego kwartału 2011. Więcej informacji na temat USNA 120W oraz innych produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...


Google stworzy własne procesory
15 lutego 2019
Google poszukuje inżynierów do projektu gChips – zatrudnione osoby mają zajmować się produkcją i projektowaniem autorskich układów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto