A A A

Uniwersalny odtwarzacz Netgear

6 maja 2009, 11:53
Firma Netgear wprowadziła do swojej oferty uniwersalny, stacjonarny odtwarzacz multimediów - Netgear Digital Entertainer Elite EVA9150.
Uniwersalny odtwarzacz Netgear

Nowy odtwarzacz wyposażono w dysk twardy o pojemności 500 GB. Jest on zamontowany w taki sposób, że w przyszłości użytkownik będzie mógł, bez potrzeby korzystania z usług wyspecjalizowanego serwisu, wymienić dysk na model o większej pojemności.

Producent zachwala liczbę obsługiwanych przez to urządzenie formatów danych. Entertainer Elite odtworzy pliki wideo o jakości HD 1080p, zdjęcia, muzykę w postaci plików MP3, potrafi także odtwarzać nadawane strumieniowo klipy wideo z takich serwisów jak YouTube, muzykę z internetowych stacji radiowych czy zdjęcia z popularnych serwisów fotograficznych, takich jak np. Flickr. Pełną listę obsługiwanych formatów i kodeków można znaleźć na stronie domowej produktu.

Za łączność z siecią – zarówno lokalną, domową, jak i z internetem, odpowiada wbudowany w Entertainera moduł łączności bezprzewodowej w standardzie 802.11n.

Netgear Digital Entertainer Elite EVA9150

Oprócz wbudowanego dysku twardego multimedialne treści można dostarczać urządzeniu poprzez wbudowane dwa złącza USB, umożliwiają podłączenie dodatkowych nośników danych, zewnętrznych dysków, pamięci flash, odtwarzaczy iPod, aparatów cyfrowych itp.

NETGEAR Digital Entertainer Elite (EVA9150) dostępny jest w Polsce i na świecie w cenie rekomendowanej dla klienta końcowego stanowiącej równowartość kwoty 576,29 USD + VAT. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto