A A A

Uniwersalny projektor Vivitek DH913

8 czerwca 2015, 07:40
Najnowszy projektor marki Vivitek łączy podstawową rozdzielczość Full HD 1080p z jasnością 3500 ANSI lumenów i kontrastem 15 000:1.
Uniwersalny projektor Vivitek DH913

Wysoka jakość obrazu wynika z zastosowania chipu DLP firmy Texas Instruments oraz technologii Brilliant Color.

Za swobodę połączenia źródeł obrazu odpowiada zestaw złącz, który w przypadku DH913 jest więcej niż satysfakcjonujący VGA-In (2x), v1.4b HDMI (2x 1x których MHL), S-Video i Composite Video. Projektor wyposażono w szereg funkcji, które sprawdzają się przy profesjonalnych prezentacjach np. funkcja MHL daje możliwość przekazywania dźwięku i obrazu z urządzeń mobilnych za pomocą jednego kabla. Urządzenie jest kompatybilne z 3D z DLP Link i HDMI 1.4b Blu-Ray co podnosi jakość obrazu oraz wierność kolorów. Oferuje również pełną integrację z systemami sterowania Crestron RoomView EXTRON, AMX SSDP i Telnet

DH913 jest wyposażony w głośnik o mocy 10W. Za elastyczność instalacji odpowiada współczynnik 1.39-2.09: 1 oraz zoom 1,5x.

Żywotność energooszczędnej lampy w trybie dynamic eko to aż 7000 godzin, atutem jest również system jej łatwej wymiany. Warto także wspomnieć o zabezpieczeniach. Producent zastosował gniazdo Kensington, Security Bar oraz blokadę klawiatury. Projektor współpracuje z długimi kablami VGA o maksymalnej długości do 20 metrów.

Vivitek DH913 dostępny jest w cenie 4 143 zł z VAT. Gwarancja na urządzenie wynosi 3 lata na projektor i 1 rok na lampę (max 1000 godzin).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto