A A A

Upadek firmy Jawbone?

9 lipca 2017, 14:00
Jawbone - producent inteligentnych akcesoriów ubieralnych – właśnie rozpoczął proces likwidacji firmy.
Upadek firmy Jawbone?

Firma podbiła rynek i serca klientów swoim pierwszym produktem - opaską UP, która zadebiutowała w 2011 i była czymś zupełnie nowym. Tak naprawdę, UP był jedynym w pełni udanym dziełem amerykańskiej firmy, która w późniejszym czasie borykała się z masowymi problemami ze swoim sprzętem, co skutkowało reklamacjami i niezadowoleniem klientów.

W tym roku media kilkukrotnie informowały, że firma jest na skraju upadku, jednak teraz sprawa jest już niemal pewna. Co więcej, założyciel Jawbone, Hosain Rahman, wystartował z zupełnie nowym projektem o nazwie Jawbone Health Hub, który najprawdopodobniej będzie dotyczył oprogramowania treningowego.

Oficjalne oświadczenie nie zostało jeszcze wydane, ale według doniesień amerykańskich mediów, ma ono pojawić się już wkrótce.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto