A A A

uRage Vendetta2 - niedrogi pad

23 maja 2019, 10:10
Na polski rynek trafił bezprzewodowy, ergonomiczny, wyposażony w silniki wprawiające urządzenie w drgania, niedrogi gamepad - uRage Vendetta2.
uRage Vendetta2 - niedrogi pad

Pad waży nieco ponad 200 g i podłączamy go do konsoli lub PC za pomocą portu USB i dedykowanego kabla o długości 2 m. Po podłączeniu urządzenie jest gotowe do działania.uRage Vendetta2 posiada wbudowane dwa silniki, które wprawiają pada w drgania. Co więcej, nie ma znaczenia, czy wybieramy konsolę do grania czy PC - pad oferuje przełączanie pomiędzy trybami D-Input i X-Input.

Urządzenia ma 12 przycisków, między innymi analogowe drążki z funkcją przycisku, przyciski naramienne czy spusty. Urządzenie posiada także przycisk wybierania, startu i przejścia do początku, które zdecydowanie przyspieszają obsługiwanie menu w grach.

uRage Vendetta2 to propozycja dla tych graczy, którzy lubią zarówno gry na PC jak i konsole, doceniają trwałość oraz ergonomię wykonania pada, a także chętnie sięgają po urozmaicenia - takie jak drgania czy dodatkowe przyciski funkcji.

Sugerowana cena producenta uRage Vendetta2 to 59 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: gry, kontroler
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Efektowna obudowa na pilota
17 czerwca 2019
Wydajne podzespoły wymagają porządnej oprawy. Genesis Irid 400 RGB to nowy model obudowy, który może przypaść do gustu miłośnikom...


Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto