A A A

Urządzenie wielofunkcyjne do domu

15 września 2011, 13:20
Urządzenie wielofunkcyjne do domu

Firma Brother wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-J925DW to kolorowa drukarka, skaner oraz ksero w eleganckiej kompaktowej obudowie.

Dzięki wysokiej prędkości druku, możliwości pracy w sieci bezprzewodowej, drukowi dwustronnemu i niskiemu zużyciu energii urządzenie to jest z pewnością rozwiązaniem dla użytkowników domowych stawiających na ekonomiczne rozwiązania.

DCP-J925DW drukuje z prędkością do 27 stron w kolorze na minutę oraz do 35 stron w czerni i bieli na minutę. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 100 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik na 20 arkuszy, który umożliwia dokładny druk zdjęć różnej wielkości. Ważną cechą DCP-J925DW jest automatyczny druk dwustronny, który dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas pracy.

Dla urządzenia DCP-J925DW dostępne są wysokowydajne tonery pozwalające na wydruk 600 stron. Dodatkowo tonery można niezależnie od siebie wymieniać. Dzięki dużej - 64MB pamięci oraz opcji skanowania do poczty e-mail, obrazu, USB czy pliku OCR urządzenie pozwala na codzienną szybszą pracę.

Dodatkowym atutem DCP-J925DW jest dotykowy, kolorowy ekran LCD o przekątnej 8,3 cm, który ułatwia zarządzanie urządzeniem. Urządzenie pozwala również na druk zdjęć bezpośrednio z aparatu za pośrednictwem portu PictBridge, popularnych rodzajów kart pamięci lub pamięci USB typu pendrive.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto