A A A

Usługa Google Voice ujrzała światło dzienne

23 czerwca 2010, 10:40
Usługa Google Voice ujrzała światło dzienne

Google zmieniło dziś status swojej nowej usługi: Google Voice. Wyszła ona z fazy zamkniętych testów, wymagających zaproszenia i jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, z jednym tylko zastrzeżeniem...

Google Voice oferuje wirtualny numer telefonu, który można przypisać do rzeczywistych telefonów, jak i wyłącznie do internetu. Połączenia mogą być przekierowywane jednocześnie do kilku urządzeń, takich jak telefon stacjonarny, firmowy czy komórkowy. Usługa Google Voice wyposażona jest również w funkcję transkrypcji głosu na tekst.

Nowa usługa dostępna jest tylko dla osób ze Stanów Zjednoczonych. Z czasem ma to jednak ulec zmianie. Można z niej korzystać na różnych platformach mobilnych, z Androidem włącznie.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto