A A A

Użyteczna kieszeń od Akasy

14 lutego 2014, 09:00
W związku z tym, że większość ludzi przesiada się na przenośne i szybkie dyski SSD, firma Akasa postanowiła im ułatwić znacząco życie. Producent zaprezentował kieszeń Akasa Lokstor M23.
Użyteczna kieszeń od Akasy

Jest to kieszeń na dyski 2.5 Cala typu SSD lub HDD, którą montujemy w komputerze miejsce wolnego slotu PCI lub PCI-Express. Całość obsługuje funkcję Hot Swap, przez co po podłączeniu nowego dysku mamy od razu do niego dostęp, bez potrzeby restartowania komputera. Dodatkowo producent zaopatrzył zestaw w podręczny kluczyk zabezpieczający dysk przed kradzieżą. Do wkładania i wykładania dysków nie są potrzebne żadne śrubki czy narzędzia, a sama kieszeń jest podłączana do płyty głównej kablem SATA, który znajdziemy w zestawie.

Kieszeń Akasy jest także przydatną rzeczą dla overclockerów, którzy chcą aby przepływ zimnego powietrza do kart graficznych i procesora nie był w jakikolwiek sposób zaburzony lub pogorszony.

Model Akasa Lokstor M23 będzie dostępny w Polsce od 14-tego lutego za cenę 79.90zł brutto. Będzie można go łatwo znaleźć w sklepach współpracujących z dystrybutorem marki Akasa na terenie Polski - firmą Caseking.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto