A A A

Użytkownicy zgłaszają problemy z MacBookami

24 stycznia 2019, 12:00
Wszystko wygląda na to, że komputery Apple ponownie stwarzają problemy. Chodzi o modele wyposażone w specjalny, dotykowy pasek Touch Bar.
Użytkownicy zgłaszają problemy z MacBookami

Problemy związane są z komputerami Apple, które na rynku są dostępne od 2016 roku - wygląda na to, że mankament pojawia się dopiero po dłuższym czasie użytkowania. Kable taśmowe łączące wyświetlacz z panelem Touch Bar zginają się w sposób utrudniający jego działanie - co gorsza, są one narażone na nacisk podczas otwierania oraz zamykania klapy komputera.

Jeśli przewody się przerwą, wtedy też użytkownik będzie zmuszony do wymiany całego ekranu w komputerze, a nie tylko sam kabel odpowiadający za problem.

Póki co liczba zgłoszeń użytkowników borykających się z problemem jest niewielka, jednak możliwe, że wzrośnie ona wraz z czasem. Wszystko to przez jeden zabieg związany z designem samego notebooka.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
AutoMapa wprowadza CB Radio
25 kwietnia 2019
Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto