A A A

Użytkownicy zgłaszają problemy z MacBookami

24 stycznia 2019, 12:00
Wszystko wygląda na to, że komputery Apple ponownie stwarzają problemy. Chodzi o modele wyposażone w specjalny, dotykowy pasek Touch Bar.
Użytkownicy zgłaszają problemy z MacBookami

Problemy związane są z komputerami Apple, które na rynku są dostępne od 2016 roku - wygląda na to, że mankament pojawia się dopiero po dłuższym czasie użytkowania. Kable taśmowe łączące wyświetlacz z panelem Touch Bar zginają się w sposób utrudniający jego działanie - co gorsza, są one narażone na nacisk podczas otwierania oraz zamykania klapy komputera.

Jeśli przewody się przerwą, wtedy też użytkownik będzie zmuszony do wymiany całego ekranu w komputerze, a nie tylko sam kabel odpowiadający za problem.

Póki co liczba zgłoszeń użytkowników borykających się z problemem jest niewielka, jednak możliwe, że wzrośnie ona wraz z czasem. Wszystko to przez jeden zabieg związany z designem samego notebooka.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe modele firewalli FortiGate
19 lutego 2019
Fortinet poinformował o wprowadzeniu na rynek firewalli FortiGate następnej generacji (NGFW – Next Generation Firewall), obejmujących modele...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto