A A A

VAIO Serii E - laptopy w kolorach tęczy

4 października 2010, 14:25
VAIO Serii E - laptopy w kolorach tęczy

Firma Sony wprowadziła do oferty nowe kolorowe notebooki VAIO serii E. Duży wyborów pastelowych barw ma pozwolić na dobranie komputera najbardziej pasującego do stylu użytkownika.

Do najciekawszych funkcji VAIO serii E należy przycisk WEB na obudowie, który w krótkim czasie pozwala połączyć się z internetem bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

Inżynierowie Sony proponują również przycisk ASSIST i program VAIO Care, który pozwoli szybko zdiagnozować i rozwiązać podstawowe problemy techniczne.

Pełna informacja na temat specyfikacji produktów jest dostępna pod adresem na stronie producenta. Komputer będzie dostępny w kolorach: czarnym, zielonym, niebieskim, różowym, fioletowym oraz białym.

Komputery będą dostępne w październiku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto