A A A

VMworld 2021

10 września 2021, 12:00
Już za niespełna miesiąc rozpocznie się ogólnoświatowa konferencja poświęcona technologiom chmurowym i wirtualizacyjnym.
VMworld 2021

Goniąc za słońcem

Tegoroczną konferencję VMworld zaplanowano na 5–7 października. Wydarzeniu realizowanemu w formacie online będzie towarzyszyć hasło „Imagine That" („Wyobraź sobie").

Organizatorzy przygotowali ponad 800 sesji – zarówno prezentacji produktów i usług firmy VMware wspomagających cyfrową transformację firm, jak i paneli dyskusyjnych oraz wirtualnych spotkań z szefami przedsiębiorstwa.

Podczas VMworld 2021 zostaną przedstawione studia przypadków zrealizowanych przekształceń cyfrowych; omawiane będą też zagadnienia takie jak bezpieczeństwo usług chmurowych albo modernizacja aplikacji w celu dostosowania ich do pracy w rozproszonych środowiskach.

Ze względu na formułę i rozmiar konferencji przyjęto zasadę „follow the sun": agenda wydarzenia została podzielona na części, które będą realizowane w różnych godzinach w Ameryce Północnej i Południowej, rejonie Azji i Pacyfiku oraz w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

fot. VMware


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto