A A A

Vaio Z i Vaio Z Canvas – nowe laptopy hybrydowe

17 lutego 2015, 10:00
Firma Vaio - już bez Sony w nazwie - zaprezentowała dwa nowe modele hybrydowych laptopów. Vaio Z i Vaio Z Canvas są zarówno dobrze wyposażone jak i wykonane.
Vaio Z i Vaio Z Canvas – nowe laptopy hybrydowe

Vaio Z to model flagowy z 13,3-calowym ekranem, poliwęglanowo-aluminiową obudową i procesorem Core i7 piątej generacji na pokładzie. Komputer waży 1,34 kg, a z dala od gniazdka zasilania może wytrzymać nawet 15,5 godzin pracy (prawdopodobnie dzięki obecności dwóch baterii). Sprzęt pozwala na zmianę ustawienia wyświetlacza, bez odłączania go od części z klawiaturą - podobnie jak ma to miejsce choćby w Yogach Lenovo.

Vaio Z Canvas to z kolei model przeznaczony dla szerszego grona odbiorców, poszukujących podstawowej maszyny. Komputera nie ustawimy w pozycji namiotu czy stojącej ramki wideo - brakuje tu funkcjonalności Yogi. Sam wyświetlacz jednak bez problemu odłączymy. Vaio Z Canvas ma 12,1-calowy ekran, równie wytrzymałą obudowę i procesor Core i7 piątej generacji.

Vaio Z będzie kosztować w Japonii odpowiednik ok. 6000 zł, za Vaio Z Canvas najprawdopodobniej zapłacimy trochę mniej. Szczegóły dystrybucji i cen nie zostały ujawnione.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Motorola P40 – znamy specyfikację
17 lutego 2019
W internecie pojawiła się prawdopodobna specyfikacja nowego urządzenia firmy Motorola. Smartfon może wykorzystać do działania procesor...


Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto