A A A

Verbatim Tough MAX USB – dysk odporny na ekstremalne warunki

12 marca 2018, 13:30
Nowy dysk Verbatim ToughMAX USB 2.0 Drive został wykonany ze związków KyronMAX: metalowego materiału termoplastycznego odpornego na trudne warunki, który jest używany w branżach wymagających wysokiej jakości materiałów, od produkcji myśliwców po rowery górskie.
Verbatim Tough MAX USB – dysk odporny na ekstremalne warunki

Związki KyronMAX są produkowane przez firmę Piper Plastics, która podobnie jak Verbatim jest spółką należącą do grupy Mitsubishi Chemical. Ten odporny materiał znalazł zastosowanie w wielu branżach, m.in. w przemyśle lotniczym, medycznym czy motoryzacyjnym. Jego stosunek rozciągłości do masy jest wyższy niż w przypadku stali.

ToughMAX USB Drive stworzony z zastosowaniem KryonMAX jest niezwykle wytrzymały i nie straszne mu:

- Miażdżenie do 2,250kg

- Zanurzenie w wodzie do głębokości 30m

- Ekstremalne temperatury: od -25°C do 150°C

Zalecana cena detaliczna ToughMAX USB Drive to 109,99 zł w wersji 64GB (PN 49332), 49,99 za 32GB (PN 49331) oraz 42,99 zł za 16GB (PN 49330).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto