A A A

Verizon nie zaoferuje Samsunga Galaxy S II

26 sierpnia 2011, 10:12
Verizon nie zaoferuje Samsunga Galaxy S II

Oczekuje się, iż Samsung ogłosi niedługo amerykańską wersję Samsunga Galaxy S II. Na konferencję nie został jednak zaproszony amerykański dostawca usług telekomunikacyjnych – Verizon.

Spedytor potwierdził wczoraj na łamach gazety „The Wall Street Journal”, iż w jego ofercie nie pojawi się oczekiwany przez wielu smartfon. Brenda Raney – dyrektor wykonawczy dla komunikacji z korporacjami, zapytana o powody takiej decyzji powiedziała – „Mamy solidne portfolio urządzeń, które oferują klientom ekscytujące funkcje, włączając model Samsunga - Droid Charge , który obsługuje naszą sieć 4G LTE”. Verizon posiada już w swojej ofercie kilka telefonów Samsunga i najwyraźniej nie jest zainteresowany dalszym powiększaniem ich ilości.

Z drugiej strony, branżowi giganci tacy jak: AT&T, T-Mobile oraz Sprint z dużym prawdopodobieństwem w swoich ofertach zaproponują swoje własne wersje Samsunga Galaxy S II.

Z pewnością taki stan rzeczy rozczaruje subskrybentów Verizonu, którzy czekają na Androidowy telefon. Jest jednak dla nich pewna nadzieja. Raport przygotowany przez firmę Boy Genius mówi, że telekomunikacyjny gigant zaoferuje bardzo podobny telefon, który nie będzie oficjalnie oznaczony nazwą Galaxy S II. Verizon nie potwierdza, ani nie zaprzecza tych informacji, stosując się do swojej zasady nie udzielania informacji na temat przyszłych gadżetów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto