A A A

ViDiS rozszerza ofertę o monitory informacyjne LG

10 maja 2018, 09:00
ViDiS SA ogólnopolski dystrybutor sprzętu prezentacyjnego oraz biurowego zaprezentował nowe wyświetlacze LG z zakresu Commercial TV, OLED Signage oraz Digital Signage.
ViDiS rozszerza ofertę o monitory informacyjne LG

„Zdobyliśmy pozycję lidera na rynku rozwiązań dla edukacji. Jest to dla nas bardzo ważna część działalności i z całą pewnością zadbamy o to, żeby tę pozycję utrzymać - informuje Marcin Stefanow dyrektor ds. marketingu ViDiS SA -

Wśród ciekawostek w ofercie na pewno warto wymienić unikalne rozwiązania typu In-glass wallpaper czyli doskonały obraz technologii OLED zatopiony w eleganckim szkle o grubości zaledwie 13 mm.

Dodatkowo wyświetlacze Dual-view z możliwością tworzenia pofalowanych powierzchni składających się z 2 do 4 modułów 65", czy też zyskujące na popularności monitory typu Ultra Stretch 88" oraz 86" o rozdzielczościach odpowiednio 3840x1080 i 3840x600 pixeli.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
ferry
17 maja 2018, 14:35
Ja w firmie mam jeden tego typu ekran wielkoformatowy, ale z kolei z iiyamy. Ogólnie super rzecz. Mam akurat 65", ale na iiyama-sklep.pl widziałam też dużo większe. Tylko że proste, nie pofalowane.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto