A A A

ViDiS rozszerza ofertę o monitory informacyjne LG

10 maja 2018, 09:00
ViDiS SA ogólnopolski dystrybutor sprzętu prezentacyjnego oraz biurowego zaprezentował nowe wyświetlacze LG z zakresu Commercial TV, OLED Signage oraz Digital Signage.
ViDiS rozszerza ofertę o monitory informacyjne LG

„Zdobyliśmy pozycję lidera na rynku rozwiązań dla edukacji. Jest to dla nas bardzo ważna część działalności i z całą pewnością zadbamy o to, żeby tę pozycję utrzymać - informuje Marcin Stefanow dyrektor ds. marketingu ViDiS SA -

Wśród ciekawostek w ofercie na pewno warto wymienić unikalne rozwiązania typu In-glass wallpaper czyli doskonały obraz technologii OLED zatopiony w eleganckim szkle o grubości zaledwie 13 mm.

Dodatkowo wyświetlacze Dual-view z możliwością tworzenia pofalowanych powierzchni składających się z 2 do 4 modułów 65", czy też zyskujące na popularności monitory typu Ultra Stretch 88" oraz 86" o rozdzielczościach odpowiednio 3840x1080 i 3840x600 pixeli.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
ferry
17 maja 2018, 14:35
Ja w firmie mam jeden tego typu ekran wielkoformatowy, ale z kolei z iiyamy. Ogólnie super rzecz. Mam akurat 65", ale na iiyama-sklep.pl widziałam też dużo większe. Tylko że proste, nie pofalowane.
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto