A A A

Vista SP1 x64 dostępna!

22 lutego 2008, 11:02
Vista SP1 x64 dostępna!

Termin premiery pierwszego Service Packa do Visty był już zmieniany kilka razy, głównie ze względu na błędy powstałe po instalacji dodatku i niekompatybilności zawartych w nim sterowników. Ostatnio Microsoft zapowiadał wydanie SP1 do Windows Vista w połowie marca. Jednak już teraz można go pobrać z witryny Windows Update. Na razie udostępniono tylko wersję przeznaczoną do systemów 64-bitowych, która prawdopodobnie będzie działać jedynie z amerykańską odmianą Visty.

Warto pamiętać, że tydzień temu dodatek Service Pack udostępniono dla subskrybentów MSDN-a, tak więc staje się on już dostępny dla użytkowników domowych. Aby zainstalować zbiorczą aktualizację, należy wejść na stronę Windows Update i sprawdzić dostępność poprawki. Jest to wymagane, gdyż SP1 w tym momencie występuje jako aktualizacja opcjonalna.

źródło: ArsTechinca


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Perer59
opera
22 lutego 2008, 18:38
Niezupełnie dostępna :(
Ok. 112MB pobrało dziś szybko, potem było z pół godziny "mediacji" (system nic nie robił), potem wywaliło "Instalation failed!" i bez komentarza WU zniknął. O ile sprawdziłem, w sieci podobne efekty notuje większość nabywców Visty w USA. Gratulacje, Microsofcie - "dobra" robota. Jestem pod wrażeniem :).
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto