A A A

VisualStation VS240HD

9 stycznia 2013, 08:50
VisualStation VS240HD

Firma Synology wprowadza na rynek VisualStation VS240HD - rozwiązanie do monitoringu wideo, ułatwiające obserwację obrazu z wielu kamer na lokalnych monitorach wyposażonych w złącza HDMI.

Wydajne mechanizmy dekodowania obrazu sprawiają, że VS240HD udostępnia podgląd wideo w wysokiej rozdzielczości, przy 240 klatkach na sekundę i 720p, nawet z 24 kanałów równocześnie.

W połączeniu z Synology DiskStation lub RackStation, VS240HD obsługuje transmisję strumieniową wideo w formatach MJPEG, MPEG4, oraz H.264, a także transmisję dźwięku. Współpracuje m.in. z kamerami wyposażonymi w funkcję pan/tilt/zoom (PTZ), oferując szereg funkcji wspierających monitoring, w tym śledzenie obiektów. Użytkownicy mają dostęp do podglądu na żywo, mogą także przeglądać archiwalne nagrania. Wysokiej jakości klipy HDTV oraz wybrane z nagrań klatki można zapisywać na zewnętrznym nośniku USB. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w dwa wyjścia HDMI wideo. Intuicyjny interfejs użytkownika oraz podłączana do portu USB myszka ułatwiają zarządzanie wszystkimi dostępnymi funkcjami VS240HD.

Synology VS240HD trafia do sprzedaży na całym świecie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto