A A A

Vivo Nex 3 bliżej szklanego monolitu

29 lipca 2019, 11:40
Vivo na drodze do wprowadzenia telefonu w "jednym kawałku".
Vivo Nex 3 bliżej szklanego monolitu

Chińska firma Vivo jest być może najbliższa dostarczenia na rynek telefonu „w jednym kawałku". W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające dwa panele zagięte pod kątem 90 stopni, zamykające szczelnie, ze wszystkich stron obudowę słuchawki. Dzięki temu, że nie ma żadnych otworów ani szczeliny, to stosunek wyświetlacza do całkowitej powierzchni telefonu wynosi „ponad 100%".


W związku z powyższym rodzą się pewne pytania co to znaczy, że Vivo Nex 3 będzie całym wyświetlaczem. Na przykład, czy będzie z tyłu obudowy dodatkowy wyświetlacz, podobnie jak Vivo Next Dual Display Edition? Gdzie będzie umiejscowiona kamera i lampa błyskowa? Czy technologia „body soundcasting" wyeliminuje głośnik i zastosowanie słuchawek przez wibrujący wyświetlacz? A gdzie znajdzie się mikrofon?

fot. Ice Universe

 

 


Wiesław Buszman
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto