A A A

Vivo Nex 3 bliżej szklanego monolitu

29 lipca 2019, 11:40
Vivo na drodze do wprowadzenia telefonu w "jednym kawałku".
Vivo Nex 3 bliżej szklanego monolitu

Chińska firma Vivo jest być może najbliższa dostarczenia na rynek telefonu „w jednym kawałku". W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające dwa panele zagięte pod kątem 90 stopni, zamykające szczelnie, ze wszystkich stron obudowę słuchawki. Dzięki temu, że nie ma żadnych otworów ani szczeliny, to stosunek wyświetlacza do całkowitej powierzchni telefonu wynosi „ponad 100%".


W związku z powyższym rodzą się pewne pytania co to znaczy, że Vivo Nex 3 będzie całym wyświetlaczem. Na przykład, czy będzie z tyłu obudowy dodatkowy wyświetlacz, podobnie jak Vivo Next Dual Display Edition? Gdzie będzie umiejscowiona kamera i lampa błyskowa? Czy technologia „body soundcasting" wyeliminuje głośnik i zastosowanie słuchawek przez wibrujący wyświetlacz? A gdzie znajdzie się mikrofon?

fot. Ice Universe

 

 


Wiesław Buszman
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto