A A A

Vordon DVR-190 – lusterko, rejestrator i kamerka

22 sierpnia 2018, 11:30
Lusterko samochodowe Vordon DVR-190 ma trzy funkcje: wideorejestratora, lusterka wstecznego oraz kamery cofania.
Vordon DVR-190 – lusterko, rejestrator i kamerka

VORDON DVR-190 można zamontować jako nakładkę na fabrycznie montowane lusterko w samochodzie. Dzięki temu kierowca może nie tylko obserwować sytuację na drodze za pojazdem, jak w zwykłym lusterku, ale także otrzymuje dodatkową pomoc podczas manewrów. Do zestawu producent dołączył kamerę cofania, którą podłącza się przy użyciu kabla AV/IN. Obraz z kamery wyświetlany jest na ekranie IPS o przekątnej 4,3 cala.

DVR-190 wyposażony jest również w przednią kamerę i może być wykorzystywany jako samochodowy rejestrator wideo. Technologia podwójnego zapisu umożliwia nagrywanie zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Urządzenie rejestruje wideo w rozdzielczości Full HD przy 30 kl/s. Ma ponadto wbudowany czujnik przeciążeń, który wykryje kolizję. W takim przypadku rejestrator zablokuje nagrany film i zapisze go jako nagranie specjalne, które nie zostanie nadpisane. Czułość czujnika przeciążeń można zmieniać w zależności od potrzeb.

Obraz nagrywany przez rejestrator poddawany jest obróbce cyfrowej WDR/HDR. Dzięki temu niwelowane są efekty takie jak prześwietlenie czy mocny kontrast.

Gadżet ma złącze kart microSD o maks. pojemności 32 GB i zapisuje pliki w formacie MP4. Oprócz standardowej funkcji wideo użytkownik ma do dyspozycji tryb fotograficzny oraz może odtwarzać nagrany materiał.

Spodziewana cena detaliczna wynosi 219 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto