A A A

Wakacyjny konkurs PC Format – kolejna edycja!

22 czerwca 2017, 10:00
Jak co roku, wraz z nadejściem lata i zbliżającymi się wakacjami przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs PC Format. Do wygrania wakacyjne nagrody, które umilą Wam wypoczynek.
Wakacyjny konkurs PC Format – kolejna edycja!

Waszym tegorocznym zadaniem będzie opisanie gadżetu, którego NIE WARTO zabierać na wakacje i dlaczego. Może to być coś nieporęcznego, coś co może nie nadać się w danym miejscu lub przeszkodzić innym w wypoczynku. Uruchomcie wyobraźnię :)

Do zdobycia 3 wakacyjne nagrody:

Miejsce pierwsze - wielofunkcyjny głośnik bezprzewodowy JBL Flip 4

Miejsce drugie - głośnik bezprzewodowy LG Jonone X Portable Bluetooth Speaker Art #52

Miejsce trzecie - powerbank Xiaomi o pojemność 20000 mAh

Miejsce czwarte - dwa filmy DVD oraz jeden film Blu-Ray

Miejsce piąte - dwa filmy DVD oraz jeden film Blu-Ray

Wasze pomysły prosimy wysyłać na adres : pcformat@firma.interia.pl

Konkurs trwa od dnia 22 czerwca 2017 r. do 1 września 2017 r. do godziny 23:59

Dokładny regulamin do znalezienia w tym miejscu.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
dawidsab
dawidsab
22 czerwca 2017, 12:12
Witam! Pytanie tylko, co należy opisać? Bo [url=https://www.pcformat.pl/News-Wakacyjny-konkurs-PC-Format--kolejna-edycja-,n,17390]tutaj[/url] jest napisane: [quote] Waszym tegorocznym zadaniem będzie opisanie gadżetu, którego NIE WARTO zabierać na wakacje i dlaczego. Może to być coś nieporęcznego, coś co może nie nadać się w danym miejscu lub przeszkodzić innym w wypoczynku. Uruchomcie wyobraźnię :) [/quote] ..., a [url=https://www.pcformat.pl/News-Regulamin-konkursu-Wakacyjny-konkurs-PC-Format,n,17391?preview=1]tutaj[/url]: [quote] III. Zasady Konkursu 1.    Aby wziąć udział w Konkursie, każdy Uczestnik powinien: a. Uczestnik ma za zadanie: „Opisanie najbardziej pomysłowego gadżetu, które chcielibyście zabrać ze sobą na wakacyjną podróż. Może to być coś co już istnieje, lub coś co nigdy nie będzie miało prawa bytu, uruchomcie wyobraźnię". [/quote] To w końcu ma być opis gadżetu przydatnego, czy nieprzydatnego w czasie wakacji? :oczy:
Najnowsze aktualności


Pojemny powerbank z dwoma USB
21 maja 2018
Smartfony, tablety, słuchawki bezprzewodowe - w podróż zabieramy coraz więcej urządzeń, których akumulatory nie zawsze są dostatecznie...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto