A A A

Walkmany wracają na ulice - nowe modele Sony NWZ

17 sierpnia 2011, 12:24
Walkmany wracają na ulice -  nowe modele Sony NWZ

Sony NWZ-E463, E463K i E464 to nowe modele walkmanów, które oprócz unikalnego designu i bogatej oferty kolorystycznej, zostały wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań.

Odtwarzacze oferują dużą pamięć wewnętrzną (4 GB i 8 GB) oraz zwiększoną wydajność pracy akumulatora (do 50 godzin odtwarzania muzyki). Dzięki zaprojektowaniu na nowo ekranu LCD, modele zapewniają wyrazistą rozdzielczość (QVGA).

Zastosowane trzy wbudowane technologie audio : Clear Stereo, Clear Bass i DSEE, współpracują ze sobą w ramach funkcji Clear Audio. W efekcie użytkownik otrzymuje wysoką jakość dźwięku i pozbawione zniekształceń brzmienie. Model E463K został dodatkowo wyposażony w technologię Virtual Phones, pozwalająca na zmianę akustyki nagrania oraz w system SenseMe, dostosowujący odtwarzaną muzykę do nastroju słuchacza.

Wszystkie walkmany serii E zostały wyposażane w aplikację Media Go, umożliwiającą w prosty sposób kopiować obrazy, filmy, muzykę oraz gry na odtwarzacz.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto