A A A

Warhammer Online: Age of Reckoning za darmo!

6 marca 2009, 14:08
Warhammer Online: Age of Reckoning to produkcja twórców Dark Age of Camelot, która wyróżnia się nowatorskim systemem rozgrywki sieciowej. Zainteresowani grą użytkownicy mogą za darmo spróbować swoich sił w tym świecie fantasy.
Warhammer Online: Age of Reckoning za darmo!

Aby otrzymać bezpłatny, dziesięciodniowy dostęp do świata Warhammer Online: Age of Reckoning, gdzie każdy będzie mógł wybrać, czy chce walczyć po stronie Królestwa Zagłady czy Królestwa Ładu, wystarczy stworzyć konto na stronie www.war-europe.com/trywar oraz pobrać grę.

Aktywacja odbędzie się za pomocą linka przesłanego na podany przez gracza adres e-mailowy. Konto pozostanie aktywne przez 10 dni. Po upływie tego okresu użytkownik będzie mógł przedłużyć zabawę oraz zachować stworzone przez siebie postaci, kupując pudełkową wersję gry lub licencję na stronie www.war-europe.com/trywar, dzięki której ważność konta zostanie przedłużona na kolejne 30 dni.

Źródło: informacja prasowa


Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto