A A A

Warhammer Online w najnowszym wydaniu za darmo?

4 września 2008, 13:57
Warhammer Online w najnowszym wydaniu za darmo?

Owszem, ale tylko dla 50 000 betatesterów z Europy. Na dwa tygodnie przed sklepową premierą gry Warhammer Online: Age of Reckoning ruszają zapisy na przedpremierowe testy nowej gry. Wydawca gry – firma Electronic Arts – przewidział 50 000 wolnych miejsc, które przyznawane będą według kolejności zgłoszeń.

Zachętą dla graczy powinno być to, że uczestnictwo w programie beta jest darmowe, podczas gdy handlowa wersja gry będzie płatna, i to sporo. Według informacji, jakie otrzymaliśmy bezpośrednio od Electronic Arts, w Polsce starter gry (pudełko z instalacyjnym pakietem gry oraz 30-dniowym abonamentem do gry online) wyceniono na 139,90 zł brutto. Przedłużenie subskrypcji o 60 dni będzie można uzyskać, wykupując karty-zdrapki, które mają być dostępne w wybranych sklepach. Koszt pojedynczej karty przedłużającej abonament o 2 miesiące to 99,90 zł.

Niestety w tej formie nie przewidziano na razie innych okresów subskrypcyjnych. Szersza oferta abonamentów dostępna jest tylko dla tych, którzy przedłużenie subskrypcji będą wykupywać online, płacąc kartą kredytową: 30 dni gry online to równowartość 12,99 euro, 90 dni wymaga zapłaty 35,97 euro, a 180 dni – 65,94 euro. Co prawda dla osób, które zgłoszą przedpremierowe zamówienie na grę w internetowych sklepach: empik.pl, gram.pl lub ultima.pl, przewidziano dodatkowy bonus w postaci dwóch specjalnych kodów. Pierwszy z nich umożliwi rozpoczęcie gry na serwerach Warhammera dwa dni przed premierą, natomiast drugi udostępni graczom dwa ekskluzywne ponoć "wirtualne" artefakty.

Jak widać, tanio nie będzie, dlatego uczestnictwo w programie beta to na razie jedyny sposób, by pograć za darmo. Zdobycie klucza do wersji beta wymaga rejestracji na stronie www.fileplay.net/keys/warhammer/. Po otrzymaniu kodu należy pobrać oprogramowanie klienckie gry (uwaga! rozmiar ok. 9 GB!) ze strony http://warhammerbeta.ea.com/uk/ i zarejestrować swoje konto www.war-europe.com, podając otrzymany wcześniej klucz.

Rejestracji można dokonywać już teraz, a testy beta rozpoczną się 7 września.

Źródło: Informacja prasowa.


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto