A A A

Wersje testowe Adobe Creative Suite 4 do pobrania

13 listopada 2008, 14:57
Wersje testowe Adobe Creative Suite 4  do pobrania

Wszyscy zainteresowani sztandarowym produktem firmy Adobe otrzymali możliwość zapoznania się i własnoręcznego przetestowania najnowszej wersji pakietu programów do obróbki multimediów Adobe – Creative Suite 4.

Pod koniec września Adobe zaprezentowało swój najnowszy, wzbogacony o nowe funkcje i możliwości, produkt – Adobe Creative Suite 4, miesiąc później ujawniono ceny. Na rynku znalazło się 6 zestawów Adobe: Design Standard i Premium, Web Standard i Premium, Production Premium oraz Master Collection. Pakiety do najtańszych nie należą, ale firma udostępniła darmowe wersje próbne najpopularniejszych aplikacji. Wszystkie wymienione programy są dostępne w 30-dniowych wersjach testowych, które można pobrać bezpośrednio ze strony Adobe.

Pełne wersje produktów pakietu Creative Suite 4 na razie można nabyć w Polsce w wersji anglojęzycznej. Polskie edycje językowe CS4 zostaną wprowadzone do sprzedaży w grudniu 2008.

Źródło: Adobe


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto