A A A

WhatsApp rozpoczął testy wiadomości jednorazowych

2 lipca 2021, 11:20
Once View zapewni jeszcze większe poczucie prywatności.
WhatsApp rozpoczął testy wiadomości jednorazowych

Patrz uważnie

WhatsApp od kilku miesięcy oferuje funkcję znikających wiadomości. Po jej włączeniu wszelkie treści przesyłane przez komunikator są usuwane po tygodniu od momentu nadania. Firma rozpoczęła jednak testy jeszcze bardziej restrykcyjnego systemu. Once View pozwoli wysłać wiadomość, która zostanie skasowana po jednorazowym wyświetleniu przez odbiorcę.

 

Testy na większą skalę

Nowe narzędzie już trafiło do pierwszych użytkowników smartfonów z Androidem. Firma początkowo zaprosiła do testów wąską grupę osób, teraz jednak grono to zostało rozszerzone i funkcję może wypróbować każda zainteresowana osoba.

By wysłać wiadomość za pomocą Once View, nadawca musi korzystać z najnowszej wersji aplikacji. Komunikat natomiast odczyta także osoba korzystająca ze starszego wydania programu – w tym przypadku treść również zniknie po jednokrotnym wyświetleniu i zamknięciu.

fot. Pixabay


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto