A A A

WhatsApp z zakupami w aplikacji

27 października 2020, 16:00
Użytkownicy nie będą już zmuszeni uruchamiać przeglądarki.
WhatsApp z zakupami w aplikacji

Odpowiedź na potrzeby

Zarządzająca WhatsAppem firma Facebook postanowiła wprowadzić możliwość dokonywania zakupów z poziomu komunikatora. Aplikacja pozwoli nam wkrótce nie tylko skontaktować się z konkretnym sprzedawcą, ale też przeglądać jego katalog produktów, a nawet kupić je bezpośrednio.

 

Przyłóż kartę

Dokonanie transakcji wymaga jedynie dodania do aplikacji karty płatniczej. Dodatkowym atutem takich zakupów ma być możliwość bezpośredniej komunikacji ze sprzedawcą z poziomu czatu. Firma zapowiada też rozszerzenie opcji sprzedaży biznesowej. Koncern uważa, że nowe funkcje powinny pomóc rozkręcić interes zwłaszcza małym i średnim firmom, bo tworzenie nowych marek w dobie pandemii i powracających restrykcji wydaje się wręcz niemożliwe.

To tylko część zmian, jakie czekają nas w najbliższym czasie. Firma zapewnia, że już wkrótce komunikator wzbogaci się o nowe funkcje związane z ochroną prywatności. Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższych miesiącach.

fot. Facebook


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto