A A A

Wideorejestrator samochodowy od DGM

4 grudnia 2017, 13:30
Marka DGM wprowadza właśnie na rynek kamerę samochodową z 3-calowym wyświetlaczem LCD, który rejestruje obraz w jakości Full HD.
Wideorejestrator samochodowy od DGM

Model CA-D3A zapisuje obraz w jakości Full HD 1920 x 1080i. Znacznik czasu pozwala dokładnie zarejestrować trasę, przez co później można łatwiej odszukać interesujący fragment. Rozdzielczość ekranu wynosi 320 na 240 (16:9).

Zastosowana w modelu technologia pozwala na oglądnie w kadrze nie tylko jezdni, ale również pobocza. Dzieje się tak za sprawą obiektywu, który obejmuje przestrzeń 140 stopni, a ponadto możliwe jest przybliżenie obrazu nawet 4-krotnie. Wbudowany G-sensor automatycznie zachowuje nagranie, np. podczas wypadku. Rejestrowany jest również dźwięk, dzięki czemu potem można zweryfikować nie tylko obraz, ale i zapis audio z danej drogi.

Wideorejestrator ma wbudowaną pamięć 1024 MB oraz dodatkowy czytnik kard SD do 32 GB. Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, czyli zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików (o określonej długości). Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy. Dzięki temu użytkownik nie musi się obawiać o brak miejsca na karcie w chwili kolizji lub innego niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

Zestaw DGM zawiera - oprócz wideorejestratora - specjalną przyssawkę, ładowarkę samochodową, kabel mini USB (3,5 m) oraz instrukcję obsługi.

Model nosi oznaczenie CA-D3A i będzie dostępny w Auchan cenie 99,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTak może wyglądać Galaxy S9
15 grudnia 2017
Samsung Galaxy S9 powinien zadebiutować w pierwszym kwartale następnego roku. Za sprawą OnLeaks, blogera będącego mistrzem w dyscyplinie...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto