A A A

Większa wersja udanej nawigacji

20 lutego 2009, 10:43
Firma Modecom zaprezentowała nawigację FreeWAY MX, czyli większą wersję udanego urządzenia GPS, które łączyło dobrą jakość z niewygórowaną ceną.
Większa wersja udanej nawigacji

Tym razem mamy do czynienia a GPS-em z dużym, jak na tego typu urządzenie, 5-calowym ekranem.

FreeWAY MX ma moduł bluetooth, który pozwala połączyć go, np. z telefonem, oraz transmiter FM, dzięki któremu komunikaty nawigatora mogą płynąć z zestawu nagłaśniającego samochód. Inną ciekawą funkcją jest wyjście wideo, do którego można podłączyć dowolną kamerę i wykorzystać ją, np. podczas cofania pojazdu. Tak duże urządzenie wymaga solidnego uchwytu, którym można przymocować je do szyby. Producent zdecydował się w tym przypadku na wykorzystanie głowicy kulkowej, która o ile wyposażona będzie w solidny zacisk, pozwoli na ustawienie ekranu nawigacji pod dowolnym kątem.

FreeWAY MX

FreeWAY MX sprzedawany będzie od marca z zainstalowanym programem AutoMapa. Do urządzenia dołączone są ładowarka samochodowa, ładowarka sieciowa, uchwyt, słuchawki, płyta CD, instrukcja i kabel USB. Cena nie jest jeszcze znana.

Źródło: informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto