A A A

Windows 10 Anniversary Update pojawi się 2 sierpnia

29 czerwca 2016, 14:40
Kolejna zbiorcza aktualizacja dla Windows 10, czyli Windows 10 Anniversary Update, pojawi się już 2 sierpnia - poinformował dzisiaj Microsoft.
Windows 10 Anniversary Update pojawi się 2 sierpnia

 

Windows 10 Anniversary Update zawiera znaczące uaktualnienia oraz otwiera całkiem nowe możliwości zarówno przed indywidualnymi użytkownikami jak i przedsiębiorstwami - twierdzi Microsoft. Jakie to nowości? Mowa między innymi o Windows Ink (notatki i rysowanie przy pomocy rysika) oraz rozbudowaniu funkcji Xbox Play Anywhere (m.in. zapis stanów gier w chmurze i cross-buy gier).

Dodatkowo przeglądarka Edge zostanie wzbogacona o innowacyjne funkcje. Prócz tego pojawi się szereg uaktualnień obszaru bezpieczeństwa.

Na Windows 10 działa już ponad 350 milionów urządzeń na całym świecie.

Zachęcamy wszystkich tych, którzy nie poznali jeszcze możliwości Windows 10, do skorzystania z oferty bezpłatnej aktualizacji, która kończy się już 29 lipca.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
30 czerwca 2016, 12:12
Witam! To trochę dziwne :oczy: . Przeważnie aktualizacje pojawiały się w DRUGI wtorek miesiąca, a tymczasem 2 sierpnia wypada w PIERWSZY wtorek miesiąca. Ale w sumie, to chyba nieźle? Już nie mogę się doczekać (szczególnie usprawnień dla przeglądarki "Edge").
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto