A A A

Windows 7 - najbliższe plany Microsoftu

23 czerwca 2009, 12:03
Rosyjski serwis internetowy wzor.net ujawnił nieoficjalne, najbliższe plany Microsoftu dotyczące Windows 7.
Windows 7 - najbliższe plany Microsoftu

Zdaniem autorów serwisu wzor.net w chwili obecnej powinien już istnieć cyfrowo podpisany build systemu Windows 7, tzw. Windows 7 RTM ESCROW build.

W dniach od 22 czerwca do 10 lipca br. odbywać się ma proces RTM RECALL, czyli poszukiwanie optymalnej kompilacji dla finalnej wersji RTM (Release To Manufacture – gotowa do produkcji).

10 lipca 2009 roku laboratoria programistyczne Microsoftu powinny otrzymać gotowy tzw. "złoty kod" (gold code) Windows 7 RTM.

Wreszcie 13 lipca 2009 roku światło dzienne ujrzy w pełni gotowa, skompilowana i podpisana cyfrowo wersja systemu Windows 7 RTM – gotowa do produkcji.

Data premiery rynkowej – przypomnijmy, ustalona na 22 października br. – nie ulega zmianie. Jeżeli zatem doniesienia z serwisu wzor.net są zgodne z prawdą, Windows 7 w chwili premiery rynkowej będzie już gotowy od kilku miesięcy. Czyżby Microsoft zamierzał skupić wszystkie wysiłki na marketingu i promocji nowego systemu?

Źródło: wzor.net


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto