A A A

Windows 7 Family Pack znów dostępny

4 października 2010, 13:35
Windows 7 Family Pack znów dostępny

Microsoft przywrócił możliwość zakupu Zestawu Rodzinnego Windows 7. Za trzy licencje systemu operacyjnego klienci zapłacą niecałe 150 dolarów. Polacy o promocji mogą zapomnieć.

Z oferty mogą już korzystać Amerykanie – zestawy są do kupienia w sklepie Microsoft Store. Promocja dla pozostałych krajów wystartuje 22 października. Lista państw objętych akcją jest imponująca: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Chiny, Rosja, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Węgry, Grecja, Ukraina i wiele innych, wśród których zapomniano o nas. Dlaczego? Nie wiadomo. Zapytaliśmy o to w polskim oddziale Microsoftu i otrzymaliśmy pocieszającą odpowiedź: "z okazji pierwszych urodzin systemu Windows 7, polski oddział firmy Microsoft przygotowuje specjalną ofertę dla użytkowników, którzy będą chcieli rozpocząć pracę z systemem Windows 7. Akcja zostanie uruchomiona na przełomie października i listopada i będzie prowadzona poprzez kanał sprzedaży Microsoft. O szczegółowych warunkach promocji konsumenci zostaną powiadomieni w osobnym komunikacie prasowym." Czyli nie jest tak źle - musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Windows 7 Family Pack to zestaw trzech licencji systemu Windows 7 Home Premium, które działają na zasadzie aktualizacji z poprzednich wersji systemu operacyjnego Windows.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto