A A A

Windows 7 RC 10 kwietnia?

23 lutego 2009, 14:40
Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez Seana Bradforda z serwisu Neowin.net, powołującego się na zaufane źródło w firmie Microsoft, wiemy już, kiedy najprawdopodobniej Microsoft udostępni publicznie wersję kandydującą (RC Release Candidate) nowego systemu operacyjnego Windows 7.
Windows 7 RC 10 kwietnia?

Wbrew niektórym zapiskom blogerów Windows 7 RC nie pojawi się na pewno pod koniec lutego br. Nieujawnione, ale ponoć zaufane źródło z Microsoft, na które powołuje się Sean Bradford, stanowczo temu zaprzecza. Obecnie trwają intensywne testy wewnętrzne Windows 7 i oficjalna data premiery wersji Windows 7 RC została ustalona na 10 kwietnia 2009 roku.

Jeżeli wziąć pod uwagę, że cały zespół pracujący nad systemem Windows 7 w pełni nadąża z planowanym harmonogramem projektu, to – o ile nie wydarzy się nic szczególnie istotnego, opóźniającego proces twórczy programistów z Microsoftu – podana wyżej data premiery wydania RC powinna zostać dotrzymana.

Niestety dokładniejsze informacje na temat spodziewanego w kwietniu wydania nie zostały opublikowane. Najprawdopodobniej wydanie RC będzie rozpowszechniane (oczywiście oficjalnie) na całym świecie. Jako pierwsi – zgodnie ze strategią Microsoftu – wersję RC Windows 7 otrzymają subskrybenci usług MSDN i Technet.

Nawet jeżeli Microsoft zdąży z terminem, to zespół roboczy Windows 7 ma mnóstwo pracy. Steven Sinofsky (na stanowisku Microsoft Senior Vice President of Windows) ujawnił, że od momentu publicznego debiutu wersji beta systemu Windows 7, do zespołu roboczego trafiło ponad pół miliona sugestii poprawek systemu.

Źródło: Neowin.net


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto